يک بطري پلاستيکي براي بازيافت در خاک به 500 سال زمان نياز دارد ........................ سرزمين مقدس ايران را پاک نگاه داريم ........................ ايران زيباست،کافي است اهل سفر باشيم ........................ قبل از سفر در طبيعت ، برنامه و مسير سفر خود را به ديگران اطلاع دهيد ........................ براي تهيه يک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع ميشود ........................ تجربيات سفر خود را براي ديگران بازگو کنيد ........................ هنگام سفر با اتومبيل در فصول سرد ، زنجير چرخ را فراموش نکنيد ........................ نوروز 1395 خورشيدي بر همه ايرانيان خجسته باد ........................
نگارنده: آریو برزن - جمعه ٢۸ امرداد ۱۳٩٠

غار علیصدر کجاست چنانچه تا به حال به دیدن این غار نرفته اید پیشنهاد میکنم حتما یه سری به بزرگترین غار آبی جهان بزنید . این غار شگفت انگیز در مجاورت روستای علیصدر و در استان همدان قرار گرفته و مسیر بسیار طولانی و دالان هایی پیچ در پیچ دارد . 


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: آریو برزن - چهارشنبه ٢٦ امرداد ۱۳٩٠

داماش کجاست شاید همه با تیم فوتبال داماش گیلان آشنا باشید اما باید بدونید که اسم این تیم از یه روستای بسیار زیبا در استان گیلان گرفته شده.روستایی در نقطه ای بکر و دور از دسترس که میزبانی آب معدنی گوارا و گل نایاب سوسن چلچراغ را دارد.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: آریو برزن - دوشنبه ٢٤ امرداد ۱۳٩٠

 خمده کجاست  روستای خمده یکی از زیباترین روستاهای فیروزکوه است که داشتن چشمه آب معدنی ,طبیعت زیبا و رودخانه پر آب این منطقه را تبدیل به دومین جاذبه طبیعی فیروزکوه کرده است . خمده از جمله مناطق کمتر شناخته شده طبیعی اطراف تهران است . (این مطلب درفروردین 95 بازنویسی شده است)


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: آریو برزن - دوشنبه ٢٤ امرداد ۱۳٩٠

دریاچه اوان کجاست دریاچه اوان دریاچه ایست طبیعی که در کنار روستای اوان و در استان قزوین قراردارد،چشم انداز این دریاچه بسیار بسیار زیباست و یکی از زیباترین مناطق ایران به شمار میرود. (این مطلب در فروردین 95 بروزرسانی شده است)


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :