یک بطری پلاستیکی برای بازیافت در خاک به 500 سال زمان نیاز دارد ........................ سرزمین مقدس ایران را پاک نگاه داریم ........................ ایران زیباست،کافی است اهل سفر باشیم ........................ قبل از سفر در طبیعت ، برنامه و مسیر سفر خود را به دیگران اطلاع دهید ........................ برای تهیه یک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع میشود ........................ تجربیات سفر خود را برای دیگران بازگو کنید ........................ هنگام سفر با اتومبیل در فصول سرد ، زنجیر چرخ را فراموش نکنید ........................ نوروز 1395 خورشیدی بر همه ایرانیان خجسته باد ........................
نگارنده: رویا فصاحت - چهارشنبه ۱٦ شهریور ۱۳٩٠

راهنمای یزد یزد یکی از شهرهای کویری ایرانه با اینکه طبیعت سبزی نداره همینکه بافت قدیمیشو حفظ کرده جزو زیباترین شهرهاست چون اونجا از ساختمونهای بلند و خیابونهای عریض و شلوغی خبری نیست.بافت شهر سنتی و دست نخوردست اماکن تاریخی زیاد داره همینطور خانه های سنتی و قدیمی که حالا تبدیل به سفره خانه های قشنگ شدند.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: آریو برزن - یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۳٩٠

راهنمای اصفهان اصفهان بی شک یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای ایرانه،وجود بناهای تاریخی قدیمی،تفرجگاه و پارک های دیدنی و همینطور پل های تاریخی در مسیر زاینده رود این شهر رو به یکی از جاذبه های توریستی ایران تبدیل کرده که هر ساله ایرانگردان و جهانگردان زیادی رو پذیرایی میکنه.

 


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: آریو برزن - سه‌شنبه ۱ شهریور ۱۳٩٠

ناصر آباد کجاست شاید روستای ناصر آباد یک روستا با جاذبه های گردشگری نباشه و فقط یکی از روستاهای زیبای ایران باشه اما چون چند روزی که توی این روستا و با یکی از اهالی اون گذروندیم برای من و همسرم واقعا خاطره انگیزه پس حیفم اومد که مطالب اون رو توی وبلاگم ننویسم.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :