يک بطري پلاستيکي براي بازيافت در خاک به 500 سال زمان نياز دارد ........................ سرزمين مقدس ايران را پاک نگاه داريم ........................ ايران زيباست،کافي است اهل سفر باشيم ........................ قبل از سفر در طبيعت ، برنامه و مسير سفر خود را به ديگران اطلاع دهيد ........................ براي تهيه يک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع ميشود ........................ تجربيات سفر خود را براي ديگران بازگو کنيد ........................ هنگام سفر با اتومبيل در فصول سرد ، زنجير چرخ را فراموش نکنيد ........................ نوروز 1395 خورشيدي بر همه ايرانيان خجسته باد ........................
نگارنده: آریو برزن - شنبه ۱٦ مهر ۱۳٩٠

باغ فین کجاست؟ با شنیدن نام "شهر کاشان" همیشه 2چیز توی ذهن میاد 1-گلاب و گلابگیری و 2-باغ فین  البته کاشان جاذبه های خیلی زیادی داره از جمله خانه های قدیمی دارای معماری بدیع نظیر خانه بروجردی ها ، خانه عامری ها و . . . .


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: رویا فصاحت - دوشنبه ٤ مهر ۱۳٩٠

سرعین کجاست؟ سرعین یکی از شهرهای استان اردبیل است که در 30 کیلومتری غرب اردبیل واقع شده و به خاطر چشمه های آب معدنی زیادی که داره معروف شده. این چشمه ها هر کدوم خاصیت منحصر به خودشو داره.

 


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: رویا فصاحت - دوشنبه ٤ مهر ۱۳٩٠

راهنمای شیراز شیراز واقعا زیباست و فکر نمی کنم کسی به این شهر سفر کرده باشه و خوشش نیومده باشه . مقبره های شاعرای بزرگ جاهای دیدنی و آب و هوای خوب همچنین مردم خوبش این شهرو متمایز کرده. روز 15 اردیبهشت با تصویب مجلس شورای اسلامی روز شیراز نامگذاری شده است.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :