یک بطری پلاستیکی برای بازیافت در خاک به 500 سال زمان نیاز دارد ........................ سرزمین مقدس ایران را پاک نگاه داریم ........................ ایران زیباست،کافی است اهل سفر باشیم ........................ قبل از سفر در طبیعت ، برنامه و مسیر سفر خود را به دیگران اطلاع دهید ........................ برای تهیه یک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع میشود ........................ تجربیات سفر خود را برای دیگران بازگو کنید ........................ هنگام سفر با اتومبیل در فصول سرد ، زنجیر چرخ را فراموش نکنید ........................ نوروز 1395 خورشیدی بر همه ایرانیان خجسته باد ........................
نگارنده: رویا فصاحت - چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳٩۱

نعمت آباد کجاست؟ نعمت آباد نام روستایی در استان فارس شهرستان جهرم بخش خفر دهستان علی آباد می باشد که حدود 80 کیلومتر از جهرم و 80 کیلومتر تا شیراز فاصله دارد.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: رویا فصاحت - دوشنبه ٢٩ خرداد ۱۳٩۱

دشت لاله ها کجاست؟ این جشنواره  هر ساله از نیمه اردیبهشت ماه آغاز میشه و تا پایان این ماه میزبان طبیعت دوستان زیادی ست.این دشت زیبا در گچسر بخش آسارا از توابع کرج قرار دارد.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: رویا فصاحت - یکشنبه ٢۸ خرداد ۱۳٩۱

آبشار خور کجاست؟  آبشار زیبای خور با ارتفاع 50 متر در مجاورت روستای خور در استان البرز و در فاصله 17 کیلومتری جاده کرج -چالوس  واقع شده. 


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: رویا فصاحت - سه‌شنبه ٢۳ خرداد ۱۳٩۱

بادابسورت کجاست؟ یکی از کم نظیرترین جاذبه های ایران بی شک این چشمه های زیباست که در سال 1387 به عنوان دومین اثر طبیعی ایران ثبت شد.این چشمه ها در استان مازندران شهرستان ساری بخش چهاردانگه دهستان پشتکوه و در نزدیکی روستای اروست قرار دارد.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: آریو برزن - شنبه ٢٠ خرداد ۱۳٩۱

سد سلیمان تنگه کجاست سد سلیمان تنگه" از معدود سازه های عمرانی کشوره که برای بازدید و استفاده گردشگران و مسافران بهسازی شده.این سد که رسما به نام "سد شهید رجایی" نامگذاری شده حدودا از 10 سال پیش با اتمام عملیات بهسازی جهت بازدید آماده شد و هم اکنون یکی از اقامت گاه های جذاب اون منطقه به شمار میره.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: آریو برزن - چهارشنبه ۱٧ خرداد ۱۳٩۱

دریاچه میانشه کجاست؟ شک نکنید از نگاه کردن به منظره این دریاچه سیر نمیشوید . باید کنار دریاچه باشید و در سکوت بکر آن قدم بزنید تا ببینید که دل کندن از این منظره منحصر به فرد و زیبا چقدر سخته،یکی از زیباترین مناظری که تا کنون دیدم ؛دریاچه میانشه.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :