يک بطري پلاستيکي براي بازيافت در خاک به 500 سال زمان نياز دارد ........................ سرزمين مقدس ايران را پاک نگاه داريم ........................ ايران زيباست،کافي است اهل سفر باشيم ........................ قبل از سفر در طبيعت ، برنامه و مسير سفر خود را به ديگران اطلاع دهيد ........................ براي تهيه يک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع ميشود ........................ تجربيات سفر خود را براي ديگران بازگو کنيد ........................ هنگام سفر با اتومبيل در فصول سرد ، زنجير چرخ را فراموش نکنيد ........................ نوروز 1395 خورشيدي بر همه ايرانيان خجسته باد ........................
نگارنده: آریو برزن - جمعه ٢٠ امرداد ۱۳٩۱

دریاچه عباس آباد کجاست؟  "عباس آباد" نام دریاچه ای زیبا در نزدیکی شهر بهشهر است.این دریاچه در میان جنگلهای انبوه مازندران یکی از  دیدنی ترین مناظر  ایران رو میسازه.علاوه بر زیبایی ،قدمت این دریاچه مصنوعی و سازه های اطراف آن  مربوط به دوره صفویان بر  اهمیت این مجموعه افزوده است.

 


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: آریو برزن - چهارشنبه ٤ امرداد ۱۳٩۱

قلعه رودخان کجاست؟ "قلعه رودخان" نام قلعه ای قدیمی است که در نزدیکی شهر فومن در استان گیلان قرار گرفته.طبیعت زیبای منطقه،نوع معماری ،قدمت و ارتفاع قلعه اون رو به یکی از زیباترین مناطق تاریخی-طبیعی ایران تبدیل کرده.البته برای رسیدن به قلعه باید زحمت پیاده روی تا ارتفاعات کوه رو به خودتون بدید.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :