یک بطری پلاستیکی برای بازیافت در خاک به 500 سال زمان نیاز دارد ........................ سرزمین مقدس ایران را پاک نگاه داریم ........................ ایران زیباست،کافی است اهل سفر باشیم ........................ قبل از سفر در طبیعت ، برنامه و مسیر سفر خود را به دیگران اطلاع دهید ........................ برای تهیه یک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع میشود ........................ تجربیات سفر خود را برای دیگران بازگو کنید ........................ هنگام سفر با اتومبیل در فصول سرد ، زنجیر چرخ را فراموش نکنید ........................ نوروز 1395 خورشیدی بر همه ایرانیان خجسته باد ........................
نگارنده: آریو برزن - شنبه ٢۸ اردیبهشت ۱۳٩٢

باغ پرندگان کجاست؟  با بهره برداری از فاز اول باغ پرندگان از این پس بخشی از سراشیبی جنگل لویزان به زیستگاه پرندگان تبدیل شده است.باغی که پذیرایی مردمی است که بعضی هایشان حتی تا کنون پایشان را به این جنگل نگذاشته بودند.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: رویا فصاحت - جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳٩٢

سد لتیان کجاست؟ سد بتنی لتیان در استان تهران و در مسیر رودخانه جاجرود قرار دارد. عبور از کنار رودخانه جاجرود و دیدن مناظر زیبای اطراف آن میتواند آرامش بی نظیری برای شما به ارمغان بیاورد.این سد در سال 1346 ساخته شده است.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :