يک بطري پلاستيکي براي بازيافت در خاک به 500 سال زمان نياز دارد ........................ سرزمين مقدس ايران را پاک نگاه داريم ........................ ايران زيباست،کافي است اهل سفر باشيم ........................ قبل از سفر در طبيعت ، برنامه و مسير سفر خود را به ديگران اطلاع دهيد ........................ براي تهيه يک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع ميشود ........................ تجربيات سفر خود را براي ديگران بازگو کنيد ........................ هنگام سفر با اتومبيل در فصول سرد ، زنجير چرخ را فراموش نکنيد ........................ نوروز 1395 خورشيدي بر همه ايرانيان خجسته باد ........................
نگارنده: آریو برزن - شنبه ٢۸ اردیبهشت ۱۳٩٢

باغ پرندگان کجاست؟  با بهره برداری از فاز اول باغ پرندگان از این پس بخشی از سراشیبی جنگل لویزان به زیستگاه پرندگان تبدیل شده است.باغی که پذیرایی مردمی است که بعضی هایشان حتی تا کنون پایشان را به این جنگل نگذاشته بودند.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: رویا فصاحت - جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳٩٢

سد لتیان کجاست؟ سد بتنی لتیان در استان تهران و در مسیر رودخانه جاجرود قرار دارد. عبور از کنار رودخانه جاجرود و دیدن مناظر زیبای اطراف آن میتواند آرامش بی نظیری برای شما به ارمغان بیاورد.این سد در سال 1346 ساخته شده است.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :