يک بطري پلاستيکي براي بازيافت در خاک به 500 سال زمان نياز دارد ........................ سرزمين مقدس ايران را پاک نگاه داريم ........................ ايران زيباست،کافي است اهل سفر باشيم ........................ قبل از سفر در طبيعت ، برنامه و مسير سفر خود را به ديگران اطلاع دهيد ........................ براي تهيه يک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع ميشود ........................ تجربيات سفر خود را براي ديگران بازگو کنيد ........................ هنگام سفر با اتومبيل در فصول سرد ، زنجير چرخ را فراموش نکنيد ........................ نوروز 1395 خورشيدي بر همه ايرانيان خجسته باد ........................
نگارنده: آریو برزن - یکشنبه ٢٤ شهریور ۱۳٩٢

 تله سیژ تله کابین تله سی یژ هتل اوسون شیرپلا امامزاده ابراهیم  پس قلعه

دربند  کجاست ؟ یکی از تفرجگاه های زیبای شمال تهران دربند است.اگر قصد کوهنوردی دارید یا  دور از هیاهوی شهر به دنبال تفرجگاهی کنار چشمه هستید و یا چنانچه قصد خوردن غذایی لذیذ بر روی تخت های کنار رودخانه هستید،دربند گزینه مناسبی است.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: آریو برزن - یکشنبه ۱٧ شهریور ۱۳٩٢

شاهزاده ابراهیم  کجاست  در 35 کیلومتری جنوب شهر شفت روستایی به چشم میخورد که که اگر چه «امامزاده ابراهیم» نام دارد اما بیشتر به «شازده ابراهیم» یا «شاهزاده ابراهیم» معروف است.روستایی که خانه های چوبی اش پذیرای میهمانان و گردشگران در منطقه ای ییلاقی و با طبیعتی تحسین برانگیز است.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: آریو برزن - دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳٩٢

آبشار یاسوج  کجاست ؟ معروفترین جاذبه شهر یاسوج «آبشار یاسوج» است.این آبشار در شمال شرقی شهر یاسوج قرار گرفته است.احداث پارک جنگلی آبشار در نزدیکی آن و همچنین آب و هوای دلپذیر و طبیعت سبز کوهستانی آن را به بهترین تفرجگاه ساکنین یاسوج و مسافران و ایرانگردان کرده است.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :