یک بطری پلاستیکی برای بازیافت در خاک به 500 سال زمان نیاز دارد ........................ سرزمین مقدس ایران را پاک نگاه داریم ........................ ایران زیباست،کافی است اهل سفر باشیم ........................ قبل از سفر در طبیعت ، برنامه و مسیر سفر خود را به دیگران اطلاع دهید ........................ برای تهیه یک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع میشود ........................ تجربیات سفر خود را برای دیگران بازگو کنید ........................ هنگام سفر با اتومبیل در فصول سرد ، زنجیر چرخ را فراموش نکنید ........................ نوروز 1395 خورشیدی بر همه ایرانیان خجسته باد ........................
نگارنده: آریو برزن - جمعه ٢٤ آبان ۱۳٩٢

سفر زمستانی مناطق دیدنی ایران ،  آخر هفته کجا برویم ، دیدنی های تهران ، تعطیلات کجا سفر کنم ، تفریح و سفر جاهای دیدنی مسیر دسترسی ،  طبیعت بی شک یکی از غرور آفرین ترین بازمانده های تمدن ایران زمین، پارسه (تخت جمشید) است. حتی نگاه کردن به ستونهای شکسته این شهر نیز انسان را به حیرت وا میدارد .این شهر که در نزدیکی مرودشت قرار دارد سالها پایتخت هخامنشیان بوده است و از نظر بسیاری دیدن تخت جمشید اولویت اول در بین تمام دیدنی های ایران است.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :