يک بطري پلاستيکي براي بازيافت در خاک به 500 سال زمان نياز دارد ........................ سرزمين مقدس ايران را پاک نگاه داريم ........................ ايران زيباست،کافي است اهل سفر باشيم ........................ قبل از سفر در طبيعت ، برنامه و مسير سفر خود را به ديگران اطلاع دهيد ........................ براي تهيه يک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع ميشود ........................ تجربيات سفر خود را براي ديگران بازگو کنيد ........................ هنگام سفر با اتومبيل در فصول سرد ، زنجير چرخ را فراموش نکنيد ........................ نوروز 1395 خورشيدي بر همه ايرانيان خجسته باد ........................
نگارنده: آریو برزن - جمعه ٢٤ امرداد ۱۳٩۳

 شاه بلاغی کجاست  ؟شاه بلاغی نام منطقه ای است خوش آب و هوا در نزدکی سلطانیه زنجان.نام این منطقه از نام چشمه ی شاه بلاغی گرفته شده.چشمه پر آب شاه بلاغی موجب سرسبزی و طراوت این منطقه شده است و با ساختن دریاچه های مصنوعی و آلاچیق هایی  در مسیر آن تفرجگاهی زیبا برای اهالی و مسافران ایجاد شده است.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: رویا فصاحت - یکشنبه ۱٩ امرداد ۱۳٩۳

آبشار آب مراد کجاست  ؟ به جرات میتونم بگم یکی از زیباترین آبشارهایی که در طول عمرم دیدم این آبشار زیباست. آبشاری که در داخل صخره های سنگی محصور است. این آبشار در نزدیکی روستای لاسم قرار دارد.هر آنچه شما از طبیعت طلب کنید در روستای زیبای لاسم مشاهده میکنید... رودخانه.. دشت وسیع با پوشش گیاهی زیبا..کوههای مرتفع..و البته نمای کوه همیشه زیبای دماوند.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
نگارنده: آریو برزن - شنبه ۱۸ امرداد ۱۳٩۳

 

باعث افتخار است که سومین سال ایجاد وبلاگ ایرانگردی با 200 هزارمین بازدید از این وبلاگ همزمان شده است.و باز هم موجب خرسندی است که 142/000 بازدید در طی یک سال گذشته از وبلاگ انجام شده است یعنی میانگین روزانه 389 بازدید.این در حالی است که میانگین بازدید سال 91-92 روزانه 140 و میانگین بازدید روزانه سال 90-91 تنها روزانه 19 بازدید بود.

رتبه وبلاگ هم در رنکینگ الکسا در ایران از 23/000 به 12/000 و در جهان از 1/500/000 به 1/129/000 ارتقا پیدا کرده است.

از سال گذشته تغییراتی در وبلاگ ایجاد شد.مهمترین آن تغییر قالب وبلاگ و طراحی یک قالب جدید بوده که محیط شادتری برای خواننده ایجاد کند.همینطور سعی شد تقریبا هر ماه یک زیبایی از زیبایی های کشور به مطالب اضافه شود .

در پایان درخواست دارم که هر گونه انتقاد یا پیشنهادی برای بهتر شدن مطالب دارید در میان بگذارید و همینطور اگر خودتان هم مطالبی از دیدنی های کشور تهیه کرده اید برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان در وبلاگ منتشر شود.

.
نگارنده: آریو برزن - جمعه ۱٧ امرداد ۱۳٩۳

 پالنگان کجاست  ؟ «ماسوله ای که در قعر دره ای بنا شده و رودخانه ای از میان آن میگذرد»، همین جمله کافی است تا بخشی از زیبایی های این روستای زیبای کردستان را بیان کند.پالنگان،روستایی که در آن آّبشار های زیبا و ماهی کبابی را در کنار مردم خونگرم آن تجربه میکنید.


جهت مشاهده ادامه مطلب اينجا کليک کنيد ...
.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :