يک بطري پلاستيکي براي بازيافت در خاک به 500 سال زمان نياز دارد ........................ سرزمين مقدس ايران را پاک نگاه داريم ........................ ايران زيباست،کافي است اهل سفر باشيم ........................ قبل از سفر در طبيعت ، برنامه و مسير سفر خود را به ديگران اطلاع دهيد ........................ براي تهيه يک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع ميشود ........................ تجربيات سفر خود را براي ديگران بازگو کنيد ........................ هنگام سفر با اتومبيل در فصول سرد ، زنجير چرخ را فراموش نکنيد ........................ نوروز 1395 خورشيدي بر همه ايرانيان خجسته باد ........................
نگارنده: آریو برزن - شنبه ٤ تیر ۱۳٩٠

یک سال از اولین مطلب توی وبلاگ میگذره ، "دریاچه اوان" یادش به خیر

این وبلاگ برای من یه دفتر خاطراته،یه سفر نامه و یه راهنمای گردشگری برای ثبت تجربیات و خاطراف سفر به گوشه و کنار سرزمین ایران.تا حالا به کمک همسرم و عکس های زیبایی که در سفر ها گرفته 24 یادداشت رو نوشتیم  و در حدود 6900 بازدید داشتیم و امیدوارم که مطالب مورد توجه بازدید کننده ها هم قرار گرفته باشه.

در ادامه مطلب آمار جالبی در خصوص وبلاگ گذاشتم


تعداد کل بازدید ها : 6900

میانگین بازدید ها در روز : 19

بیشترین تعداد بازدید ها در روز : 86

ساعت بیشترین بازدید : 12 ظهر

ساعت کمترین بازدید :  4 صبح

 

 

بیشترین بازدید از کشور ایران با 81% و بعد از اون امریکا و انگلیس به ترتیب با 7% و 3%

 

بیشترین بازدید توسط مرورگر اینترنت اکسپلورر 8 با 28%

 

بیشترین جستجو توسط موتور جستجوی گوگل با 97%

 

و بیشترین بازدید در روز شنبه صورت گرفته

.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :