يک بطري پلاستيکي براي بازيافت در خاک به 500 سال زمان نياز دارد ........................ سرزمين مقدس ايران را پاک نگاه داريم ........................ ايران زيباست،کافي است اهل سفر باشيم ........................ قبل از سفر در طبيعت ، برنامه و مسير سفر خود را به ديگران اطلاع دهيد ........................ براي تهيه يک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع ميشود ........................ تجربيات سفر خود را براي ديگران بازگو کنيد ........................ هنگام سفر با اتومبيل در فصول سرد ، زنجير چرخ را فراموش نکنيد ........................ نوروز 1395 خورشيدي بر همه ايرانيان خجسته باد ........................
نگارنده: آریو برزن - شنبه ٤ تیر ۱۳٩٠

نقشه ایران،نقشه با کیفیت ایران،نقشه راه های ایران، نقشه ایران pdf ،دانلود نقشه ایران

نقشه با کیفیت ایران


نقشه ایران در اینترنت یا بصورت آنلاین موجود است که نیاز به سرعت بالای اینترنت جهت استفاده دارد و یا شامل نقشه هایی میشوند که کیفیت پایینی دارند.این نقشه در فرمت PDF ارائه شده و شامل نقشه ایران به همراه راه های کشور است که با بزرگنمایی نقشه کیفیت آن کاهش پیدا نمیکند.

نام : نقشه با کیفیت ایران با فرمت pdf

حجم : 1.1 مگابایت

پسورد فایل : jaddeh.persianblog.ir

 

لینک جدید دانلود

 

 

.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :