یک بطری پلاستیکی برای بازیافت در خاک به 500 سال زمان نیاز دارد ........................ سرزمین مقدس ایران را پاک نگاه داریم ........................ ایران زیباست،کافی است اهل سفر باشیم ........................ قبل از سفر در طبیعت ، برنامه و مسیر سفر خود را به دیگران اطلاع دهید ........................ برای تهیه یک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع میشود ........................ تجربیات سفر خود را برای دیگران بازگو کنید ........................ هنگام سفر با اتومبیل در فصول سرد ، زنجیر چرخ را فراموش نکنید ........................ نوروز 1395 خورشیدی بر همه ایرانیان خجسته باد ........................
نگارنده: آریو برزن - شنبه ٤ تیر ۱۳٩٠

نقشه ایران،نقشه با کیفیت ایران،نقشه راه های ایران، نقشه ایران pdf ،دانلود نقشه ایران

نقشه با کیفیت ایران


نقشه ایران در اینترنت یا بصورت آنلاین موجود است که نیاز به سرعت بالای اینترنت جهت استفاده دارد و یا شامل نقشه هایی میشوند که کیفیت پایینی دارند.این نقشه در فرمت PDF ارائه شده و شامل نقشه ایران به همراه راه های کشور است که با بزرگنمایی نقشه کیفیت آن کاهش پیدا نمیکند.

نام : نقشه با کیفیت ایران با فرمت pdf

حجم : 1.1 مگابایت

پسورد فایل : jaddeh.persianblog.ir

 

لینک جدید دانلود

 

 

.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :