یک بطری پلاستیکی برای بازیافت در خاک به 500 سال زمان نیاز دارد ........................ سرزمین مقدس ایران را پاک نگاه داریم ........................ ایران زیباست،کافی است اهل سفر باشیم ........................ قبل از سفر در طبیعت ، برنامه و مسیر سفر خود را به دیگران اطلاع دهید ........................ برای تهیه یک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع میشود ........................ تجربیات سفر خود را برای دیگران بازگو کنید ........................ هنگام سفر با اتومبیل در فصول سرد ، زنجیر چرخ را فراموش نکنید ........................ نوروز 1395 خورشیدی بر همه ایرانیان خجسته باد ........................
نگارنده: آریو برزن - شنبه ٤ تیر ۱۳٩٠

58000 بازدید در دومین سال ایجاد وبلاگ ایرانگردیدو سال از اولین مطلب وبلاگ میگذره و با حمایت شما دوستان روز به روز به بازدید های وبلاگ اضافه میشه.انگار همین دیروز بود که به مناسبت اولین سالگرد وبلاگ ایرانگردی (جاده) متنی رو نوشتیم و از اون روز هم سعی کردیم که به کیفیت مطالب وبلاگ اضافه کنیم که نتیجه اش این شده که تعداد بازدید های وبلاگ در سال دوم از 6900 به 58000  رسید.

رنکینگ وبلاگ هم بر اساس آمار سایت Alexa و netcraft در ایران به 23.000 از میان 8.000.000 و در جهان به 1.500.000 از میان 1.000.000.000 سایت و وبلاگ رسید.

سعی کردیم دقت و جزئیات بیشتری رو از دیدنی های ایران اضافه کنیم،همینطور عکس های بهتر و زیباتر،کیفیت مطالب رو هم بر اساس نظرات شما کمی تغییر دادیم و از همه مهمتر اینکه استانداری برای عکس ها و مطالب ایجاد شد.

دو بخش جدید هم به صفحات وبلاگ اضافه شد،"گالری تصاویر" و بخش "دانلود" که انصافا در بخش گالری تصاویر عکس های زیبایی با کیفیت بالا قرار گرفته.

.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :