يک بطري پلاستيکي براي بازيافت در خاک به 500 سال زمان نياز دارد ........................ سرزمين مقدس ايران را پاک نگاه داريم ........................ ايران زيباست،کافي است اهل سفر باشيم ........................ قبل از سفر در طبيعت ، برنامه و مسير سفر خود را به ديگران اطلاع دهيد ........................ براي تهيه يک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع ميشود ........................ تجربيات سفر خود را براي ديگران بازگو کنيد ........................ هنگام سفر با اتومبيل در فصول سرد ، زنجير چرخ را فراموش نکنيد ........................ نوروز 1395 خورشيدي بر همه ايرانيان خجسته باد ........................
نگارنده: آریو برزن - شنبه ٤ تیر ۱۳٩٠

58000 بازدید در دومین سال ایجاد وبلاگ ایرانگردیدو سال از اولین مطلب وبلاگ میگذره و با حمایت شما دوستان روز به روز به بازدید های وبلاگ اضافه میشه.انگار همین دیروز بود که به مناسبت اولین سالگرد وبلاگ ایرانگردی (جاده) متنی رو نوشتیم و از اون روز هم سعی کردیم که به کیفیت مطالب وبلاگ اضافه کنیم که نتیجه اش این شده که تعداد بازدید های وبلاگ در سال دوم از 6900 به 58000  رسید.

رنکینگ وبلاگ هم بر اساس آمار سایت Alexa و netcraft در ایران به 23.000 از میان 8.000.000 و در جهان به 1.500.000 از میان 1.000.000.000 سایت و وبلاگ رسید.

سعی کردیم دقت و جزئیات بیشتری رو از دیدنی های ایران اضافه کنیم،همینطور عکس های بهتر و زیباتر،کیفیت مطالب رو هم بر اساس نظرات شما کمی تغییر دادیم و از همه مهمتر اینکه استانداری برای عکس ها و مطالب ایجاد شد.

دو بخش جدید هم به صفحات وبلاگ اضافه شد،"گالری تصاویر" و بخش "دانلود" که انصافا در بخش گالری تصاویر عکس های زیبایی با کیفیت بالا قرار گرفته.

.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :