یک بطری پلاستیکی برای بازیافت در خاک به 500 سال زمان نیاز دارد ........................ سرزمین مقدس ایران را پاک نگاه داریم ........................ ایران زیباست،کافی است اهل سفر باشیم ........................ قبل از سفر در طبیعت ، برنامه و مسیر سفر خود را به دیگران اطلاع دهید ........................ برای تهیه یک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع میشود ........................ تجربیات سفر خود را برای دیگران بازگو کنید ........................ هنگام سفر با اتومبیل در فصول سرد ، زنجیر چرخ را فراموش نکنید ........................ نوروز 1395 خورشیدی بر همه ایرانیان خجسته باد ........................
نگارنده: آریو برزن - شنبه ٤ تیر ۱۳٩٠

دیدنی های ایران در گوگل ارت ، فرمت KMZ جاذبه های ایران، نقشه هوایی تفرجگاه های ایران ، مختصات اماکن دیدنی تاریخی

توی این بخش نقشه موقعیت تمام دیدنی هایی که در وبلاگ اومده رو تو یه فایل KMZ براتون قرار دادم. برای استفاده از فایل کافیه که نرم افزار گوگل ارت رو بر روی رایانه تون نصب کنید و سپس فایل "Jaddeh.persianblog.ir" رو بعد از دانلود باز کنید.

اگر نرم افزار گوگل ارت را در رایانه خود ندارید میتونید از همینجا دانلود کنید.

میتونید از مختصات نقاط توی دستگاه های GPS و گوشی موبایلتون استفاده کنید و از نقاط مارک شده میتونید نقشه هوایی منطقه رو در نرم افزار گوگل مشاهده کنید.سعی میکنم این فایل رو به موازات ورود مطالب جدید ، بروز کنم.

 

برای دانلود فایل KMZ اینجا کلیک کنید

 

برای دانلود نرم افزار Google Earth اینجا کلیک کنید

تاریخ بروز رسانی لینک دانلود : 13 مرداد 93

پسورد فایل : ندارد


.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :