یک بطری پلاستیکی برای بازیافت در خاک به 500 سال زمان نیاز دارد ........................ سرزمین مقدس ایران را پاک نگاه داریم ........................ ایران زیباست،کافی است اهل سفر باشیم ........................ قبل از سفر در طبیعت ، برنامه و مسیر سفر خود را به دیگران اطلاع دهید ........................ برای تهیه یک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع میشود ........................ تجربیات سفر خود را برای دیگران بازگو کنید ........................ هنگام سفر با اتومبیل در فصول سرد ، زنجیر چرخ را فراموش نکنید ........................ نوروز 1395 خورشیدی بر همه ایرانیان خجسته باد ........................
نگارنده: آریو برزن - شنبه ۱۸ امرداد ۱۳٩۳

 

باعث افتخار است که سومین سال ایجاد وبلاگ ایرانگردی با 200 هزارمین بازدید از این وبلاگ همزمان شده است.و باز هم موجب خرسندی است که 142/000 بازدید در طی یک سال گذشته از وبلاگ انجام شده است یعنی میانگین روزانه 389 بازدید.این در حالی است که میانگین بازدید سال 91-92 روزانه 140 و میانگین بازدید روزانه سال 90-91 تنها روزانه 19 بازدید بود.

رتبه وبلاگ هم در رنکینگ الکسا در ایران از 23/000 به 12/000 و در جهان از 1/500/000 به 1/129/000 ارتقا پیدا کرده است.

از سال گذشته تغییراتی در وبلاگ ایجاد شد.مهمترین آن تغییر قالب وبلاگ و طراحی یک قالب جدید بوده که محیط شادتری برای خواننده ایجاد کند.همینطور سعی شد تقریبا هر ماه یک زیبایی از زیبایی های کشور به مطالب اضافه شود .

در پایان درخواست دارم که هر گونه انتقاد یا پیشنهادی برای بهتر شدن مطالب دارید در میان بگذارید و همینطور اگر خودتان هم مطالبی از دیدنی های کشور تهیه کرده اید برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان در وبلاگ منتشر شود.

.
آریو برزن
هنگامی که از دیدنی های ایران مینویسم ترسی در وجودم ایجاد میشود ،ترس از اینکه این زیبایی ها به دست نا اهلان از بین برود.پس بیایید سرزمین مقدسمان را پاک نگاه داریم و از بلندای کوه فریاد بزنیم: "اینجا ایران است"
نويسندگان وبلاگ:
آمار وبلاگ :